Pojištění

Porovnáváme stovky nabídek pojištění

Auto, byt, domácnost nebo náš vlastní život. Které pojišťovny vyplácejí nejvyšší odškodné nebo nabízí nejlepší cenu? Srovnejte si nabídky.

Vyplňte

Získejte přehled o všem, co vám mohou banky a pojišťovny nabídnout.

Vyberte

Ctíme nezávislost a finální výběr necháváme čistě na vás.

Vyřešeno!

Mít na výběr vám umožní ušetřit stovky až tisíce korun.

Aktuálně frčí

Akciové fondy

Chcete vyšší zisk a nevadí vám vyšší riziko? Pak jsou akcie pro vás to pravé.

Více informací

Refinancování
půjčky online

Ušetřete si cestu na pobočku banky a refinancujte svůj úvěr z pohodlí domova.

Více informací

Cestovní pojištění
za super cenu

Hurá za zážitky po Česku, objevujte krásy našich hor a přírody.

Koupit

Roste jako z vody

A stejně tak celá vaše rodina, že? Pokud už jste ze staré životní pojistky vyrostli, není nic snazšího než si po letech upravit podmínky. Třeba teď hned na ChytryHonza.cz.

Chytré tipy pro pojištění

Vyplatí se pojistit si všechna skla na vozidle, včetně těch střešních. Náklad na koupi nových skel je totiž mnohem vyšší než cena dobrého pojištění.

Jste OSVČ? Životní a úrazové pojištění je finanční jistota, která se vám hodí při každé vážnější nemoci či úrazu. Myslete na sebe. Jako OSVČ to za vás nikdo neudělá.

Cestovní pojištění je dobré sjednávat i na den po plánovaném příjezdu. Kvůli případnému zpoždění letu nebo problémům na cestě.

Při jakékoliv nehodě, kdy dojde ke škodě na majetku, vždy nejprve volejte asistenční linku vaší pojišťovny. Poradí vám, jak dál nejlépe postupovat.

Úrazové pojištění dětí se zpravidla hodí po celý rok. Nejvíce ale před každým táborem nebo sportovním kurzem.

Bydlíte v nájmu? Zjistěte si od majitele nemovitosti, jaké pojištění má uzavřeno a případně si sjednejte vlastní, které lépe ochrání vaše vlastní vybavení domácnosti.

Povinné ručení se automaticky prodlužuje každý rok. Chcete změnu? Buďte ve střehu, aktuální smlouvu musíte vypovědět nejpozději 6 týdnů před jejím koncem.

Je rozdíl, zda cestujete do USA nebo Itálie. Vyberte si správný tarif pojištění, který se vztahuje na stát/oblast, do které cestujete.

I v nájmu jste zodpovědní za škody, které způsobíte sousedům a pronajímateli.

1/

Naši parťáci