Chytrý Honza spouští realitní divizi
18. 05. 2021

Chytrý Honza spouští realitní divizi

Počátkem května byla uzavřena spolupráce mezi společností Chytrý Honza a REALITY PRORADOST, a tím nově vytvořena realitní divize Chytrého Honzy, která nabízí oběma stranám řadu významných synergických efektů. Nastalo tak po akvizici této realitní a servisní organizace skupinou Czech Home Capital, jež je strategickým partnerem našeho akcionáře, skupiny DRFG a.s.

Chytrý Honza spouští realitní divizi
Chytrý Honza spouští realitní divizi

REALITY PRORADOST spadající do skupiny Premium Financial Services Petra Čajana, člena Komise pro rozvoj a strategii Chytrého Honzy, působí na trhu od roku 2007 a v současnosti je největším tuzemským poskytovatelem finančně-úvěrového poradenství v oblasti nemovitostí směrem k samostatným profesionálním makléřům a realitním kancelářím. Na 200 realitních makléřů funguje na bázi 100% provize, využívá sofistikovaný realitní software a kompletní servisní a marketingovou podporu během celého procesu jednání s klienty. Klientům pak nabízí odbornou asistenci a servis od samotné výstavby či koupě nemovitosti, přes zajištění nejvýhodnějšího financování až po následné služby jako pojištění, pronájem nemovitosti apod.

Nyní tuto silnou servisní základnu přináší do Chytrého Honzy, kde mohou poradci Chytrého Honzy kromě svých aktivit přinášet nové realitní obchody za zajímavé provize nebo převést své realitní partnery z jiných realitních kanceláří do naší skupiny. Makléři REALITY PRORADOST získají výměnou možnost získávat nové klienty na hypotéky a další finanční produkty a nasměrovat své externí partnery pod křídla Chytrého Honzy.

Výhodou pro obě strany je silná vzájemná podpora, rozšíření služeb a servisu poradcům a klientům, posílení obchodního potenciálu a další možnosti výdělku v podobě zajímavých provizí.  Kompletní a podrobné informace k novým službám nabízeným poradcům společnosti Chytrý Honza představíme v následujících týdnech. Jsme přesvědčeni, že tímto získáváme další významnou konkurenční výhodu.

VyplňteVyberteVyřešeno!