Chytryhonza.cz dosáhl v prvním pololetí provizního obratu 210 milionů korun
06. 08. 2018

Chytryhonza.cz dosáhl v prvním pololetí provizního obratu 210 milionů korun


Společnost ChytryHonza.cz, inovativní zprostředkovatel finančních produktů, bilancuje první pololetí roku 2018. Díky svému kombinovanému online a offline distribučnímu modelu s téměř 1600 specialisty dosáhl růstu ve všech sledovaných produktových kategoriích.

Provizní obrat (tržby) činil 210 milionů Kč.

⦁ Objem zprostředkovaných hypoték a úvěrů vzrostl oproti prvnímu pololetí roku 2017 o 9 % na 7,1 miliard Kč.

⦁ Společnost sjednala 18 000 neživotních pojištění, což je o 18 % více než v prvním pololetí minulého roku, a 5 100 životních pojištění.

⦁ Aktiva ve správě vzrostla oproti loňskému červnu o 31 % na 402 milionů Kč.

„Z hospodářských výsledků za první pololetí 2018 je patrné, že se naší společnosti daří a věříme, že se nám výrazný růstový trend podaří udržet i v dalším období,”

komentuje výsledky předseda představenstva společnosti ChytryHonza.cz Nicolas Eich.

V květnu letošního roku spustil ChytryHonza.cz unikátní online nástroj, díky kterému je možné sjednat komplexní pojištění motorových vozidel online. Společnost aktuálně takto prodává každé páté pojištění.

Na konci prázdnin chystá ChytryHonza.cz spuštění online nástroje pro sjednávání životních pojištění online, bez potřeby návštěvy jakékoliv kamenné pobočky pojišťovny nebo telefonování.

“Navzdory tomu, že druhé pololetí bývá zejména kvůli hypotékám a životnímu pojištění složitější, plánujeme i nadále navyšovat počty sjednaných produktů, a to především díky inovativnímu a digitálnímu přístupu spolu se zvyšováním povědomí o značce ChytryHonza.cz. Za první pololetí jsme například dosáhli 1,3 milionu zobrazení našich stránek,”

doplňuje Eich.
VyplňteVyberteVyřešeno!