ChytryHonza.cz spouští sjednání životního pojištění kompletně online
11. 10. 2018

ChytryHonza.cz spouští sjednání životního pojištění kompletně online

Společnost ChytryHonza.cz, inovativní zprostředkovatel finančních produktů, svým zákazníkům nově nabízí sjednání životního pojištění kompletně online. Celý proces je tak jednodušší, přehlednější a klient si navíc může sám určit výši pojistných částek.

Životní pojištění od Aegonu je zatím první nabídkou na ChytryHonza.cz, kterou si lze sjednat kompletně online, bez asistence poradce či zástupce pojišťovny.

“Inovace jsou nedílnou součástí naší strategie, kterou se nám dlouhodobě daří plnit. Letos jsme již spustili online nástroj pro sjednávání povinného ručení nebo pro investování,”

říká k novince Nicolas Eich, výkonný ředitel společnosti ChytryHonza.cz.

Životní pojištění online nabízí se zaměřuje na 11 nejdůležitějších rizik, jejichž složky lze variabilně nastavit dle potřeb klienta. Jejich maximální možný limit výše pojištění je stanoven na dva miliony korun. Celý proces je díky tomu znatelně kratší a přehlednější.

Do životního pojištění online patří základní zajištění do invalidity 3. stupně, připojištění pro případ smrti a závažná onemocnění. Doplňková úrazová rizika zahrnují smrt následkem úrazu, trvalé následky úrazu s progresivním plněním, denní odškodné při úrazu a hospitalizaci následkem úrazu. Doplňková rizika pro případ nemoci a úrazu obsahují hospitalizaci následkem nemoci i úrazu a pracovní neschopnost od 29. dne.

“Jsme velmi rádi, že se nám pro naše klienty podařilo vytvořit intuitivní a transparentní produkt, díky kterému si každý může individuálně parametrizovat vlastní pojištění s přehledem nákladů a výší krytí,” říká Nicolas Eich, výkonný ředitel společnosti ChytryHonza.cz.

VyplňteVyberteVyřešeno!