Jednodušší život díky aplikaci na elektronické vedení smluv 
03. 07. 2023

Jednodušší život díky aplikaci na elektronické vedení smluv 

Představujeme vám naše aplikace e-Šanon a Asset Management. Obě aplikace mají jediný cíl, a tím je zjednodušit uživatelům život prostřednictvím elektronického vedení smluv. Aplikace e-Šanon sjednocuje veškerou smluvní dokumentaci na jednom místě. To stejné umí i aplikace Asset Management, která pomáhá s definováním finančíních cílů. Pak už jen stačí s finančním poradcem sestavit tu správnou strategii. Hodnoty v aplikaci Asset Managementu jsou napojeny na externí zdroje dat a jsou denně aktualizovány. 

“Jednou ze současných výzev finančních poradců je sjednotit majetek klientů do elektronické podoby na jedno místo. V tom je e-Šanon skvělým nástrojem. Z praxe vím, že velmi často se v šuplících hromadí historické smlouvy v papírových deskách od jednotlivých společností. Zároveň si už klient ani pořádně nepamatuje, jestli je daná smlouva ještě platná či neplatná. Často jsem také zaznamenal chaoticky vedenou elektronickou formu evidence smluv. Ty jsou zpravidla uloženy v intranetech jednotlivých společností, kde si klient něco sjednal. Naším řešením je e-Šanon, do kterého se jednoduše nahrají mnou sjednané smlouvy ze systému Chytrý Honza a také historicky sjednané produkty. A to včetně skenů původních dokumentů, které se k těmto smlouvám vážou a je dobré je evidovat. Investiční produkty se zároveň z e-Šanonu propisují do aplikace Asset management, která má za úkol monetizovat majetek klienta v reálném čase,” uvádí finanční poradce Martin Podolák, spolupracující s Chytrým Honzou. 

Názory poradců na e-Šanon a Asset Management 

Přečtěte si názory našich poradců, kteří prakticky využívají naše aplikace: 

“Nejčastěji používám aplikace e-Šanon a Asset management. Setkávám se s tím, že klienti velmi oceňují na naši spolupráci právě to, že v oblasti financí najdou vše pod jednou střechou a vše mají k dispozici v jednoduchém přehledu. Navíc jim to šetří čas a můžou se  více soustředit na svou práci a osobní život.” 

Jakub Lukšík, investiční specialista z Chytrého Honzy

“Pro klienty jsou aplikace Asset Management a e-Šanon skvělými nástroji pro správu jejich portfolia. Poskytují jim přehled o jejich investicích a fungují jako internetové bankovnictví, kde mohou sledovat vývoj svých aktiv.” 

Milan Ondračka, ředitel společnosti Consolio, spolupracující s Chytrým Honzou. 

“Poslední dobou používám čím dál více e-Šanon pro klienty, kteří mají více smluv a vše je pro ně krásně přehledné. Tím pádem pak klient nemusí zdlouhavě hledat konkrétní smlouvu.”  

Jan Lörinc, finanční konzultant z Chytrého Honzy

“Často používám e-Šanon a Asset Management pro správu klientských smluv a investičního portfolia našich klientů. Zde jsme schopni zaznamenat veškerý klientův majetek do přehledné elektronické podoby, od fondů přes akcie, crypto, komodity, až po nemovitosti, a to včetně hlídání cen nemovitostí dle cenových map.” 

Michal Petraško, finanční poradce, spolupracující s Chytrým Honzou 

VyplňteVyberteVyřešeno!