Moderní finanční portfolio? Nezapomínejte na investice!
25. 10. 2018

Moderní finanční portfolio? Nezapomínejte na investice!

Online už pěknou řádku let hýbe světem financí. Přehledné kalkulačky produktů, srovnávače, nástroje pro sjednání i pro správu klientů, online produkty pro poradce i samotné klienty. Od cestovního pojištění přes povinné ručení až po životní pojištění. Nyní, dle vývoje v zahraničí, přichází na řadu královská disciplína finančních poradců – investice.

Pečujte o své portfolio – nový produkt může být v budoucnu dalším pilířem vašeho podnikání.

V Česku se inovace investicím zatím vyhýbaly. Řada lidí si je démonizuje, včetně některých zkušených finanční poradců. Jsou ale investice opravdu jen pro zkušené odborníky s detailní znalostí finančních trhů?

Následujeme trend

To možná platilo před pár lety, ale dnes tomu tak rozhodně není. Investice jsou v řadě vyspělých zemí nedílnou součástí finančního portfolia klientů a jejich poradců. Ani zdaleka to ovšem neznamená, že všichni zahraniční poradci jsou experti na finanční trhy a burzu. Jen chytře využívají moderních technologií a profitují z nich. S rostoucí oblibou online řešení u českých zákazníků je ČR na stejné cestě.

Proto i naše poradenská síť bude nově využívat Carlose – prvního českého investičního nástroje pro poradce“Obavy z investic jsou zbytečné. Když jste schopni prodat klientům produkt, za který platí tisíce korun měsíčně, není důvod, abyste jim nedokázali nabídnout i službu, která jim naopak jako jediná peníze vydělá. Zvlášť, když je to díky moderním technologiím tak jednoduché,” přibližuje Carlose jeho odborný garant Karel Kotoun.

Jak to vůbec funguje?

Jednoduše. Poradce klientovi založí online jeho stručný profil, vybere o jakou investiční službu projevil zájem, tj. “Přijímání a předávání pokynů”, kdy dotyčný přesně ví, kam chce investovat, nebo “Investiční poradenství” (pro ty, kteří si chtějí nechat poradit). Vyplní dotazník a buď sám, nebo za pomoci automatického algoritmu (na základě zadaných dat), doporučí klientovi portfolio na míru.

Carlos umí sám prohledat na 800 nabídek na trhu, doporučí vhodný produkt pro daného klienta a automaticky vygeneruje všechny potřebné dokumenty online, včetně smluv s biometrickým podpisem. Do budoucna by navíc Carlos měl poradce sám upozornit, že portfolio ztratilo na výkonnosti či že existuje pro klienta výhodnější produkt.

Díky prakticky nulové administrativě celý proces sjednání netrvá déle než 15 minut. Zkrátka, pokud na trhu pro vašeho klienta existuje nějaká výhodná investice, Carlos ji najde.

Investice jsou navíc výhodné pro obě strany. Investor má zisk, poradce jako zprostředkovatel pak kvartální rentu, která může být v řádu jednotek až desítek tisíc korun. Podle počtu klientů a podle objemu investovaných částek. A to už je pořádný finanční pilíř vašeho podnikání.

Jednodušší, než si myslíte…

Chcete začít s investicemi? “Stačí mít registraci Investičního zprostředkovatele, přístup do Carlose pak má zdarma automaticky každý poradce ze sítě,” dodává Kotoun s tím, že zkoušky lze případně složit na několika místech za poplatek 1000 korun. Navíc přímo součástí Carlose je i online odborná pomoc ve formě chatu. Není tedy důvod, aby se poradci investicím vyhýbali. Zvlášť, když mají bohaté zkušenosti s prodejem mnohdy daleko složitějších finančních produktů.

Jdete do toho?

Dnes, kdy spořící produkty ani zdaleka nepokryjí ani inflaci a lidé přitom díky ekonomickému růstu prostředky mají, jsou investice jednoznačně na pořadu dne. Tak nepromarněte konkurenční výhodu, která tu nebude navěky…

Nechcete už spoléhat jen na hypoteční úvěry či pojištění a rentu z investic byste do budoucna uvítali? Pak stačí jen kliknout níže, vyplnit kontakt a my se vám sami ozveme a zodpovíme vaše další dotazy, případně vás rovnou s Carlosem seznámíme. Nezávazně, krok za krokem.

Líbí se vám nový investiční nástroj Carlos, ale nejste součástí naší poradenské sítě? Snadná pomoc. Napravte to a přidejte se k nám!

VyplňteVyberteVyřešeno!