Nákup auta v bazaru: Dvakrát měř, jednou řež
19. 12. 2017

Nákup auta v bazaru: Dvakrát měř, jednou řež

Chystáte se koupit ojeté auto v bazaru? Dbejte zejména na tři následující věci. Bez předchozího promyšlení nákupu se z prvotního nadšení může lehce stát noční můra.

Bez předchozího promyšlení nákupu se z prvotního nadšení může lehce stát noční můra.

Důvěřuj, ale prověřuj

Chcete- li si udělat radost pořízením vozu z autobazaru, v první řadě si daného prodejce dobře prověřte. V dnešní době je díky internetu snadné dostat se na různá diskuzní fóra a porovnat jednotlivé nabídky. Že nejlepší recenze je osobní zkušenost uživatelů, platí v případě autobazarů dvojnásob.

Neznalost neomlouvá

Internet je mocný nástroj. A toho jsou si vědomy i autobazary. Zájemce o auta nalákají na příznivé ceny, ovšem jakmile se potenciální kupec dostaví osobně, může ho čekat nemilé překvapení – například ceny na internetu jsou uvedeny bez DPH anebo platí jen tehdy, vezme-li si zájemce na auto úvěr.

Zajistěte si zkušeného poradce

Zájem je především o zánovní automobily. Zákazníci nejvíce poptávají méně ojeté vozy spíše, než aby utráceli za předražené nové automobily. Chystáte-li se autobazar navštívit osobně, vezměte si na pomoc parťáka, který autům rozumí a s nákupem v autobazaru má ideálně i on sám zkušenosti. Po prodejci rozhodně chtějte zkušební jízdu a podívejte se, jestli je váš potenciální nový vůz v dobré kondici.

VyplňteVyberteVyřešeno!