Novinka ChytryHonza.cz – investujte online!
31. 08. 2018

Novinka ChytryHonza.cz – investujte online!

Společnost ChytryHonza.cz, inovativní zprostředkovatel finančních produktů, svým zákazníkům nově nabízí sjednání investičních produktů kompletně online. Celým procesem klienta provede investiční platforma Portu, která sestaví jeho profil a navrhne vhodnou investiční strategii.

“Inovace jsou nedílnou součástí naší strategie, kterou se nám dlouhodobě daří plnit. Letos jsme spustili online nástroj pro sjednávání povinného ručení a ke stejnému kroku se chystáme v oblasti životního pojištění,”

říká Nicolas Eich, výkonný ředitel společnosti ChytryHonza.cz.

Zákazník má tedy na výběr mezi fyzickým poradcem společnosti ChytryHonza.cz nebo si může nechat doporučit investiční strategii robo-poradcem Portu. Ten je první online investiční platformou svého druhu v Česku a vznikl ve společnosti WOOD & Company, která je největším obchodníkem s cennými papíry ve střední a východní Evropě působící na investičním trhu již více jak 25 let.

Portu nejdříve na základě podrobného dotazníku zjistí osobní profil klienta, především jeho zkušenosti s investováním, postoj k riziku a finanční cíle. Následně navrhne optimální investiční strategii, otevře účet a každý den kontroluje, jak investice pracují. Minimální vklad činí 1000 korun a poplatek je 1 % ročně z hodnoty investovaného majetku.

“Jsme velmi rádi, že se nám podařilo vytvořit partnerství s dalším českým fin-tech projektem, který na trh přináší inovace a je průkopníkem v oblasti online investic v České republice,”

dodává Eich.

„Vážíme si toho, že jde ChytryHonza.cz do toho s námi a nebojí se inovovat a kultivovat české prostředí investic a investičního poradenství,”

říká Radim Krejčí, zakladatel a šéf Portu.

O společnosti Chytrý Honza

Společnost ChytryHonza.cz nabízí rychlé a objektivní srovnání finančních produktů a služeb mnoha desítek finančních institucí působících v České republice, aby si zákazník mohl vybrat ten nejvhodnější – od hypotéky, přes pojištění, až po investice. Široký výběr, možnost přizpůsobit si produkt na míru, čas na rozmyšlenou při rozhodování a zároveň jeho úspora dělají z ChytryHonza.cz platného partnera při řešení osobních financí.

Od svého vzniku v roce 2009 ChytryHonza.cz získal více než 140 000 spokojených zákazníků a v jeho řadách působí více než 1600 profesionálních specialistů. Společnost má tři investory, a to investiční skupinu Jakuba Havrlanta Rockaway Capital, nizozemskou skupinu Aegon a zakladatele Jiřího Patáka.

O společnosti Portu

Portu je první investiční platforma svého druhu v Česku, která široké veřejnosti nabízí alternativu ke spořícím účtům a investičnímu poradenství. Uživatelům šetří čas strávený vybíráním vhodných investičních nástrojů i peníze díky pouze jednomu nízkému poplatku. Portu každému sestaví globálně diverzifikované portfolio na míru z nízkonákladových a likvidních instrumentů a následně jej monitoruje a rebalancuje, aby byl maximalizován výnos při daném stupni rizika.

Portu kombinuje moderní technologie s know-how investičních profesionálů a služby asset managementu nabízí již od 1000 Kč bez žádných vstupních a výstupních poplatků – jen za 1 % ročně. Klienti s Portu investují transparentně, peníze jsou jim kdykoliv k dispozici a přitom vždy pod dohledem profesionálů.

VyplňteVyberteVyřešeno!