Šetří čas i energii. Pojištění online
24. 05. 2018

Šetří čas i energii. Pojištění online

Povinné ručení, havarijní připojištění nebo pojistka na cesty – bez návštěvy pobočky se dá dnes sjednat velká část pojistek. A navíc za velmi výhodných podmínek.

Díky srovnávání nabídek pojištění online můžete znatelně ušetřit.

Velmi často bude potěšena i vaše peněženka

Stačí jen zapnout internet a nechat si srovnat nabídky od různých pojišťoven. To vše z pohodlí domova. Právě díky srovnávání nabídek může sjednání online pojištění často citelně ušetřit peněženku před velkými výdaji. Tímto způsobem se totiž dostanete k většímu množství nabídek, než kdybyste obcházeli jednotlivé pojišťovny. Další výhodou je, že pojišťovny na některé produkty sjednané online nabízejí velmi výrazné slevy. V neposlední řadě si sjednáte jen to, co opravdu v danou chvíli chcete. Ruku na srdce: Jak často se vám stává, že kromě vybraného produktu vám pracovník na pobočce začne nabízet další přehlídku pojistek, které podle něj „zaručeně musíte mít”?

Pojištěno za pět minut

Pro úspěšné sjednání pojištění přes internet je důležité, abyste vyplnili co nejpřesněji všechny údaje. Například technický stav vozidla, jakou přesně chcete pojistku a tak dále. Pak už jen počkáte na nabídku. Online se pak rozhodnete i pro konkrétní pojišťovnu, která vás bude zastupovat. Každý z nás totiž preferuje něco jiného. Někdo lpí na co nejnižší ceně, jiný volí tradici. Smlouvu pak dostanete e-mailem nebo poštou, stejně tak i například zelenou kartu k vašemu autu.

VyplňteVyberteVyřešeno!