Tiskové sdělení: Novým CEO Chytrý Honza a.s. je Jiří Havrlant
26. 11. 2020

Tiskové sdělení: Novým CEO Chytrý Honza a.s. je Jiří Havrlant

Dosavadní člen představenstva a produktový ředitel Jiří Havrlant se v polovině listopadu ujal vedení společnosti Chytrý Honza a.s. na pozici výkonného ředitele. V kompetenci bude mít rovněž celou obchodní činnost společnosti. Chytrý Honza tím ukončuje organizační změny a společně s doplněným managementem vzniká silný tým, který vychází z oboru finančních služeb s jasně danou strategií pro příští období.

Na řízení společnosti se rovněž podílí nový ředitel pro strategii Jan Bartušek, který je spolumajitelem významné finančně poradenské společnosti Fidelit. Pro oblast compliance a back office byla zvolena spolupráce s Romanem Danešem, který má v této oblasti bohaté zkušenosti.

Hlavním cílem zůstává dokončení realizovaných investic v oblasti IT, tedy služeb pro obchodní síť – poradce. Úkolem je nejen dosáhnout tržního standardu, ale rychle zvýšit kvality služeb a realizovat brzký příchod již rozpracovaných skupin z trhu.

Strategie do příštího roku je opřena o následující pilíře

1. digitalizace služeb a nových nástrojů pro poradce
2. silné investice ze strany společnosti do on-line a leadového byznysu – projekt “Restart LTS”
3. napojení nových vertikál pro poradce – doplnění finančního “ekosystému” o nové služby
4. spuštění realitní divize začátkem roku 2021
5. u vybraných partnerů exkluzivní podmínky spolupráce
6. customizace produktů s vybranými partnery s focusem na koncového zákazníka
7. cross-selling dat a jejich následné využití pro obchodní činnost
8. akvizice dalších skupin založená na přidané hodnotě

Jediným akcionářem společnosti Chytrý Honza a.s. je investiční skupina DRFG. 

„Chytrý Honza je pro DRFG strategická investice a pevná součást portfolia celé skupiny, která má významné postavení ve finanční divizi skupiny. Restrukturalizace společnosti, která probíhá v posledních měsících pod vedením trojice pánů Havrlant, Bartušek a Daneš přináší výrazné zdokonalení procesů a zlepšení efektivnosti, která se projeví v hospodářských výsledcích roku 2021. Současnému managementu věříme, a proto jsme jejich dosavadní postavení ještě více institucionalizovali. Vidíme potenciál růstu na trhu, zejména skrze digitalizaci odvětví a on-line využití služeb,“

komentuje změny v Chytrém Honzovi generální ředitel investiční skupiny DRFG Peter Hlaváč.
VyplňteVyberteVyřešeno!