Velká prázdninová soutěž
07. 01. 2019

Velká prázdninová soutěž

Zúročte kilometry, které jste najezdili na evropských sjezdovkách. Na ChytryHonza.cz můžete získat cestovní pojištění dle výběru v hodnotě až 1 000 korun. Stačí nás sledovat na Facebooku a mít rychlou paměť i hbité prsty.

Každý týden 1 000 Kč!

Také se chystáte s dětmi o jarních prázdninách do zahraničí? Ať už máte namířeno do německých aquaparků, více na jih nebo do alpských hor na lyže, přibalte pro celou rodinu dobré cestovní pojištění. Nemáte? Tak to jdeme právě včas! Na ChytryHonza.cz totiž můžete pojištění dle vlastního výběru až pro 6 lidí vyhrát! Jak?

Stačí od 28. ledna sledovat Facebook ChytryHonza.cz, kde každé pondělí zveřejníme jednu fotografii evropského horského střediska. Ten šťastlivec, který jako první uhádne (nebo bude tipovat místopisně nejblíž) konkrétní destinaci, získá od nás poukaz na 1 000 Kč na cestovní pojištění online dle vlastního výběru. V této ceně si můžete třeba připojistit rizikový sport na hory nebo pojistit až šest lidí najednou na celý týden a vyrazit kamkoliv po Evropě. Na sjezdovky i do měst.

Vítěze vždy do tří dní oznámíme na na našem Facebooku a obratem mu zašleme slevový kód. Soutěžit můžete do 7. března.

Že na hory už to nestihnete dovolenou plánujete až v létě? Bez obav. Poukaz platí až do konce roku 2019.

Tak si osvěžte paměť a pusťte se do hádání!

Hodně štěstí!

ChytryHonza.cz

VyplňteVyberteVyřešeno!