• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Živelné pojištění auto před kroupami neochrání, ale pokryje škodu

7. 4. 2018

Přírodní živly jsou nevyzpytatelné a následky na majetku po jejich zásahu mohou být fatální. Správná pojistka vás ochrání proti těmto nepříjemnostem.

živelné pojištění

Pojistnou smlouvu je potřeba za určitý čas také aktualizovat. V čase se mohou měnit vaše nároky a potřeby.

Buďte připraveni

Už dávno neplatí, že si lidé chrání domácnosti hlavně proti zlodějům. V dnešní době je stále větší poptávka po pojištění proti přírodním živlům. Rozmary přírody bývají nepředvídatelné, a tak se může klidně stát, že po návratu z dovolené budete mít auto vinou krupobití nepříjemně označkované.

V hlavní roli pojistná smlouva

Každá pojišťovna má vlastní podmínky pojistného plnění. Pojistnou smlouvu je potřeba nejen uzavřít, ale za určitý čas také aktualizovat. V čase se totiž mohou – a pravděpodobně i budou – měnit vaše nároky a potřeby.

Ochránit vozidlo před přírodními pohromami lze snadno za pár stovek měsíčně. Pozor si ale dejte zejména na přeplácení. Vaše auto totiž v čase ztrácí na hodnotě a pokud svou smlouvu neaktualizujete, budete pojistku zbytečně přeplácet.

Související články

14. 2. 2019

Sleva na životní pojištění: jak ušetřit na daních?

S životním pojištěním nejen, že v krizové situaci zajistíte rodinu, ale taky zaplatíte méně na daních 🤑 Přijďte s námi na to, jak ušetřit co nejvíc.