Pozitivní zkušenosti s aplikací “PovDoc” 
11. 07. 2023

Pozitivní zkušenosti s aplikací “PovDoc” 

Povinná dokumentace je důležitou součástí pro každého každého poradce, bez které by se neobešel. V Chytrém Honzovi jsme aplikaci PovDoc navrhli takovým způsobem, abychom našim poradcům co nejvíce zjednodušili jejich práci a přinesli jim časovou úsporu.  

Povinná dokumentace patří v našem oboru k jedněm z nejdůležitějších dokumentů po právní stránce. Účelem povinné dokumentace je ochrana klienta. Díky naši elektronické verzi zároveň i minimálně zatěžující. Tento dokument klient dokáže podepsat pouze pomoci jedné sms skrz odkaz na dokumentaci v e-mailu. Tedy lze podepsat vždy jednoduše na dálku bez osobní schůzky s klientem. A nezabere mu to více než pár minut.  

V klasické tištěné verzi by jej čekaly minimálně 2-3 podpisy a to hned ve třech vyhotoveních: klient – instituce – zprostředkovatel. Dříve jsem používal papírovou verzi povinné dokumentace, tedy jsem prováděl podepisování ručně. Takto se vyhotoví jedna digitální verze, která je dostupná pro všechny zúčastněné. Nejvíce oceňuji to, že já zpracují kdykoliv během dne a klient podepíše v tu chvíli, kdy má časový prostor. Cením si tedy především flexibility bez nutnosti osobního setkání kvůli podpisu,” uvádí Ondřej Slaba, finanční poradce spolupracující s Chytrým Honzou. 

Názorem přispěl také Jakub Lukšík, finanční poradce z broker poolu Chytrý Honza, který aplikaci PovDoc vnímá jako nejlepšího pomocníka pro svou práci.  

VyplňteVyberteVyřešeno!