• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Nepodceňujte životní pojištění: Usnadní těžké situace

28. 12. 2017

Životní a úrazové pojištění je jedním z nejpodceňovanějších pojištění u nás. Dokud nedojde k nehodě, Pojistěte si to nejcennější, co máte, včas. ZDRAVÍ.

životní pojištění

Životní pojistka přijde vhod zejména v momentě, kdy zůstanete dlouhodobě bez příjmu.

Život jsou i těžké chvíle, připravte se na ně

Říká se, že život je to, co se stane, když máme hlavou plnou jiných plánů. Předvídat nehody příliš nemůžeme, lze se ale “připravit” na jejich následky. Alespoň částečně.

I to je důvod, proč není radno životní a úrazové pojištění podceňovat. Dnes jste zdravý čipera, zítra však může být vše jinak. Životní pojistka přijde vhod zejména v momentě, kdy zůstanete dlouhodobě bez příjmu. Základem úspěchu je nastavit životní pojistku tak, aby vás ochránila, nastanou-li ve vašem životě těžké chvíle.

Pojistka pro živitele rodiny

Pořídíte-li si rodinu, životní pojištění by měl mít sjednané zejména ten z vás, jehož příjmy jsou stěžejní. Může se vám přihodit úraz, kvůli kterému nebudete moci dlouhodobě vykonávat svoji práci, a tedy přijdete o jistý příjem. Nebo máte nebezpečné povolání, při kterém své zdraví či život dáváte všanc každou minutu.

Pojištění invalidity a smrti je základ

Pojišťovny disponují vlastními žebříčky úrazovosti a nemocí u jednotlivých profesí. Aby mělo životní pojištění smysl, měli byste si pojistit riziko invalidity a úmrtí. Právě vhodně nastavenou pojistkou zajistíte svoji rodinu i v případě nejtěžších životních zkoušek.

Související články

29. 3. 2019

Předávací protokol auta: vzor k nezaplacení

Bez předávacího protokolu se prodej auta obejde, představuje ale důležitou ochranu pro obě strany. Využijte náš vzor a budete mít o starost méně.