Po stopách Chytrého Honzy rokem 2017
28. 12. 2017

Po stopách Chytrého Honzy rokem 2017

Chytrý Honza nemá žádné stání. A jeho cesta rokem 2017 byla více než pestrá. Nové produkty, aplikace, nová zlepšení i netradiční spolupráce. V nohách má Chytrý Honza za rok 2017 pořádný kus cesty. Nevěříte? Čtěte!

Hypomix

Většina cest směřuje domů, ať už do Prahy, do Podolí, do lékárny nebo jinam. Pro řadu lidí ale cesta k vlastnímu bydlení byla v roce 2017 poměrně trnitá. Nízká nabídka, vysoká poptávka, ještě vyšší ceny a hypotéka na maximálně 80 % ceny nemovitosti, zbytek z vlastních úspor. Chytrý Honza ale našel rychle řešení. Jeho Hypomix šikovně pokryl chybějící úspory úvěrem ze stavebního spoření. Chytré, že?

Životní pojištění online

S vervou se Honza pustil i do možná nejsložitějšího finančního produktu – životního pojištění. Někde jej řeší zdlouhavými schůzkami nebo obřími plachtami, kde poradci ten správný produkt hledají hůř než jehlu v kupce sena. Honza na to ale šel po svém – online srovnávačem. Jeho unikátní metodický nástroj čítá na 150 parametrů, včetně těch nejdetailnějších. Přehledně tak mapuje kompletní nabídku na trhu. Takže, ať už jsou vaše kondice, životní styl i požadavky jakékoliv, v tomto nástroji se najdete raz dva!

Honzova mobilní hypotéka

A Honzova mobilní hypotéka pak z výpravy za vlastním domovem udělala doslova jízdu po eskalátoru. Dobré podmínky a úroky zmrazí na celý rok, aniž byste měli vybranou konkrétní nemovitost. Při náročném lovu bytů a domů tak máte hypotéku dávno v kapse. A k tomu obrovskou výhodu před všemi ostatními.

Honza dobrodruh

Léto pak Honzu zaválo do exotických krajin, kde si v rámci reklamní kampaně na cestovní pojištění zahrál na dobrodruha. Kampaň běžela online, offline i v tisku. A Honzův netradiční dopravní prostředek dokonce vstoupil do trojrozměrného světa a představil se například na konferenci EFPA a posléze bezpečně přistál v sídle Chytrého Honzy.

Cena pokroku 2017

Ani letos nechyběl svátek finančních inovací zvaný Cena pokroku Chytrého Honzy. Letos banky a pojišťovny do soutěže o nejlepší inovaci přihlásili rekordních 29 produktů! V klání nakonec zvítězila Česká spořitelna, Maxima pojišťovna a publikum nejvíce oslovil produkt pojišťovny AXA Assistance. Ještě jednou gratulujeme vítězům! Hlavně na vítězných vavřínech neusnout…

Zástupci vítězných projektů zleva: Jan Slavík (Pojišťovna Maxima), Lukáš Pudil (Česká spořitelna), Lukáš Přikryl (AXA Assistance)

Baník a Acequeen

V roce 2017 se ale Honza vydal i do dosud neprobádaných končin a vyzkoušel si i jiné sporty, než je běh na dlouhou trať. Po cestě spojil síly například s fotbalovým klubem Baník. A pak Honza neohrožené „chachary“ vyměnil za slavnou tenistku Karolínu Píškovou, se kterou společně finančně podpořili Kliniku dětské hematologie a onkologie v pražské Fakultní nemocnici v Motole částkou 6 600 € (přibližně 180 000 korun)! Hodnotné ceny pro fanoušky tenisu, pak byly už jen třešničkou na „empajru“.

Spolupráce s Karolínou Plíškovou přinesla téměř 180 000 Kč nemocným dětem

Pojištění vozidel online

Před cílovou rovinkou pak Chytrý Honza napjal všechny síly a přišel s horkou novinkou, která, jak už bývá jeho zvykem, nemá na českém trhu konkurenci. Povinné ručení a havarijní pojištění vozidel online umí leckdo. Ale jen Honza ho umí kompletně online! Žádné telefonáty, žádné zdlouhavé vybírání či nepříjemná překvapení při výpočtu konečné ceny. Takže připravit, ruce z volantu na klávesnici – s novým pojištěním vozidel startujeme na jaře 2018!

To je štreka, co? Nebojte, Chytrý Honza přes svátky nabere nové síly a do roku 2018 vkročí s ještě větším elánem!

Do té doby vám přeje krásný a chytrý Nový rok 2018.

VyplňteVyberteVyřešeno!