Po svazích s rozvahou – a s dobrým pojištěním
05. 03. 2018

Po svazích s rozvahou – a s dobrým pojištěním

Pokud se vám při lyžování přihodí něco nepříjemného, důležitou roli při vyřizování pojistky umí sehrát i taková maličkost jakou je potvrzení o seřízení lyží.

Nejen helma nebo chránič páteře vás ale dokážou na kopcích ochránit. Nezapomínejte ani na cestovní pojištění.

Helma je základ

Patříte-li mezi lyžařské nadšence a nejraději máte rychlou jízdu, v první řadě dbejte na bezpečnost svoji i ostatních. Helma a chránič páteře jsou v tomto případě nezbytnou výbavou – ostatně ochrana hlavy by měla být absolutní samozřejmostí vždy – i když jste třeba “jen” rekreační lyžař a po dvou třech jízdách si raději užíváte horského sluníčka s teplým nápojem v ruce.

Nejen helma nebo chránič páteře vás ale dokážou na kopcích ochránit. Nezapomínejte ani na cestovní pojištění. To platí nejen pro zahraniční dovolené, ale také lyžování v Čechách. Kvalitní pojistka hradí léčebné výlohy, což velmi uvítá zejména vaše peněženka.

Potvrzení o seřízení lyží nezahazujte

Přihodí-li se vám na kopcích nehoda, některé pojišťovny po vás mohou kromě jiného chtít potvrzení o seřízení lyží. To je dostupné v servisu, kde jste si vázání nechávali seřídit. Tento dokument by měl obsahovat razítko a základní informace o vašem lyžařském nastavení.

VyplňteVyberteVyřešeno!