Cestovní pojištění: Na zahraniční svahy vyrazte bez starostí
15. 01. 2018

Cestovní pojištění: Na zahraniční svahy vyrazte bez starostí

Zimní dovolená je radost, tedy měla by být. Se správným cestovním pojištěním se vám svahy budou brázdit ještě s větším klidem.

Cestovní pojištění: Na zahraniční svahy vyrazte bez starostí
Vyberte si cestovní balíček skutečně podle toho, co na dovolené budete dělat a podle zamýšlené destinace.

Bez cestovního pojištění ani krok za hranice

Sezóna zimních radovánek je v plném proudu a komu české svahy nestačí, vyráží do Rakouska nebo Francie, méně často pak například do USA. Balíček cestovního pojištění je ale vždycky třeba vybírat podle destinace, do které hodláte zamířit a také podle aktivit, kterým se během odpočinku chcete věnovat.

Škody v řádu milionů

Lyžování patří mezi nejrizikovější zimní sporty. Každý třetí úraz vzniklý v důsledku zimních radovánek na svahu je vážný a během zimních měsíců mají horské služby plné ruce práce úplně všude. A nejde jen o zdraví: Následky nehody na lyžích se totiž mohou vyšplhat až do řádu několika milionů. Díky kvalitnímu cestovnímu pojištění budete mít ale pokryté i takové služby jako je transport vrtulníkem do nemocnice nebo repatriace v případě úmrtí.

Využijte srovnávač

Vyberte si proto cestovní balíček skutečně podle toho, co na dovolené budete dělat vy a vaše rodina a podle zamýšlené destinace (nikoli podle rady souseda, který ale tráví čas úplně jinak než vy).

Díky jednoduchým online srovnavačům můžete v klidu domova vybírat ideální variantu na vaši cestu.

Bon Voyage!

VyplňteVyberteVyřešeno!