To nejlepší z ChytryHonza.cz v roce 2018
27. 12. 2018

To nejlepší z ChytryHonza.cz v roce 2018

Sice se u nás v ChytryHonza.cz nejraději díváme dopředu, malé ohlédnutí nazpět ale nikdy neškodí. Jaký tedy byl rok 2018 našima očima? Celý finanční trh má za sebou pár zajímavých událostí a změn a ani my jsme se tak úplně nenudili. Posuďte sami…

Nové služby, noví kolegové a příprava nové vizuální identity. Takový byl rok 2018 u nás v ChytryHonza.cz.

Proč složitě, když to jde online?

Zkoušeli jste si někdy sjednat povinné ručení online? Takže víte, že online jste vlastně jen vyplnili své telefonní číslo, které pak vzali útokem prodejci po telefonu. Touhle cestou jsme my jít nechtěli a proto naše oddělení IT vývoje vymyslelo systém, který vám umožní si pojištění vozu sjednat OPRAVDU online. Od výběru přes platbu až po smlouvu.

Tím jsme ale ani zdaleka neskončili. Se stejnou vervou jsme se pustili i do zřejmě nejsložitějšího produktu vůbec – životního pojištění. Že nelze mít 150 parametrů přehledně online? Nebo si sjednat pojistku bez asistence prodejce? U nás to jde. Životní pojistka od pojišťovny Aegon je na ChytryHonza.cz kompletně online a brzy přidáme další nabídky.

Chráníme vaše osobní data

Nová legislativa (GDPR) nás sice zaměstnala na pěkných pár měsíců, ale výsledek stál za to. Nová pravidla si vzali za své kolegové napříč celou společností, takže vaše data jsou u nás v bezpečí.

Letní nadílka

Kromě nových produktů a směrnic jsme si i letos udělali čas na soutěže pro naše zákazníky. Stačilo nás sledovat na Facebooku nebo Instagramu, tipnout si správné číslo či sjednat pojištění. Praktický střešní box na auto, měkoučké osušky na pláž nebo – pozor – parádní BMW na víkend, bylo vaše. Ještě jednou gratulujeme všem výhercům!

Hurá na Instagram!

Na jaře 2018 jsme také spustili náš instagramový účet! Plníme jej obrázky a fotkami z našich akcí, zajímavými informacemi a nápady. Abychom vám ukázali, že ani finance nemusí být nuda. Tak sledujte náš profil ChytryHonza.cz. #chytryhonza

Dělá nám radost…

…řada věcí, ale hlavně naše srovnání a sjednání cestovního pojištění. Bez ohledu na sezónu či reklamu ho totiž využíváte nejčastěji a vracíte se pro něj i několikrát do roka.

A my se vám nedivíme. I my si ho s sebou balíme na cesty. Krylo nám záda na travnatých pláních Nového Zélandu, přežili jsme s ním setkání s aligátory na slunné Floridě a bylo nám v patách i v exotickém Thajsku. Zkrátka my bychom vám nedoporučili nic, co sami nevyužíváme.

Zkoumáme, analyzujeme, počítáme

V uplynulém roce jsme také zveřejnili řadu analýz a průzkumů, které poskytly nevšední pohled na bydlenípojištění či investice. Z tisku, televize i z online médií jste se tak mohli dozvědět, kde máte šanci získat nejlevnější povinné ručení, jak jsou na tom s hypotékami naši evropští sousedé a nebo kolik stojí bydlení napříč republikou.

Pomáháme vám s bydlením

Právě bydlení a hypotéky letos byly velkým tématem. Na všechny změny i výkyvy jsme se připravovali s předstihem, aby vaše cesta k vlastnímu bydlení byla co nejpřehlednější a se šťastným koncem. Ať už vás trápily úspory nebo nové limity. Jen v září jsme k hypotéce pomohli téměř 500 lidem! Od výběru úvěru až po jeho čerpání.

Ceníme si našich expertů

Nezapomněli jsme ani na naše kolegy poradce, kteří jsou k dispozici našim klientům a ve financích se vyznají jako nikdo. Aby nám všem mohli poskytnout rychlé a ověřené informace, vytvořili jsme pro ně unikátní nástroj, který během pár chvil vygeneruje potřebné dokumenty elektronicky. Šetříme tak jejich čas, váš čas i životní prostředí.

Naše hvězdy

Sebelepší digitalizace ale neobstojí bez šikovných lidí. Těch je u nás sice celá řada, jmenovitě musíme poděkovat hlavně Tomášovi Čápovi, šéfovi našeho onlinu. Je pro nás vzorem a příkladem, že v ChytryHonza.cz se můžete z řadového zaměstnance marketingu vypracovat na člena představenstva a jednu z nejdůležitějších osobností firmy. Tomáši, gratulujeme k povýšení!

A co bude dál?

Na cestu srovnávače finančních produktů jsme se vydali před bezmála deseti lety. Dál v ní pokračujeme, v novém roce ale v jiném, modernějším kabátu. Pilně pracujeme na nové podobě naší firmy a už se nemůžeme dočkat, až vám ji ukážeme. Nové budou webové stránky, naše kampaně i oblíbený blog o financích. Doufáme, že vás naše nová vizuální identita pobaví, zaujme a hlavně vám ještě více usnadní orientaci ve financích.

Těšit se můžete i na vychytané kalkulačky produktů, díky kterým za pár vteřin zjistíte, na jakou hypotéku aktuálně dosáhnete, kolik pro vaši rodinu bude stát dobré životní pojištění nebo na kolik pojistit váš dům či byt. Na to vše (a mnohem více) už brzy najdete odpověď na ChytryHonza.cz.

Děkujeme všem zákazníkům a partnerům za přízeň. A těšíme se na další super rok ve vaší společnosti.

Tým ChytryHonza.cz

VyplňteVyberteVyřešeno!