Cestovní pojištění na lyže: důležitý společník na cestách
08. 12. 2017

Cestovní pojištění na lyže: důležitý společník na cestách

Užívat si volna a nemyslet na starosti chce na dovolené asi každý. Co ale dělat, když vám zimní krasojízdu naruší ztráta zavazadla, nemoc či úraz?

Cestovní pojištění je na lyžařské dovolené velmi důležité.

Odpočítáváte dny do začátku dovolené? Teplé oblečení, lyže, snowboard už určitě máte připravené. Ale co dobré cestovní pojištění? Do kompletního balíčku toho nejdůležitějšího, díky kterému se během skotačení na ledovci nemusíte ničeho obávat, bezesporu patří i kvalitní cestovní pojištění.

Co je při výběru cestovního pojištění nejdůležitější

Při výběru cestovní pojistky byste se měli řídit zejména výší léčebných výloh a podmínek, za kterých se pojistka na jejich krytí vztahuje. Kvalitní cestovní pojištění zahrnuje také možnost připojištění. To vám vytrhne trn z paty, pokud se vám například zatoulá zavazadlo. Mezi nejčastější typy připojištění dále patří připojištění léčebných výloh. To oceníte v případě, pokud vás v zahraničí zastihne nemoc nebo utrpíte úraz. Díky tomuto připojištění za vás pojišťovna uhradí náklady za ošetření, hospitalizaci, léčení, výdaje za léky nebo nezbytné převozy.

Nepodceňujte ani připojištění

Další důležitou službou cestovního pojištění je úrazové připojištění nebo připojištění odpovědnosti za škodu, které se vztahuje na odpovědnost za škody způsobené třetí osobě. Pokud na svahu plánujete vyvádět psí kusy, určitě se vám bude také hodit připojištění rizikových sportů. Stane-li se vám, že před odjezdem nečekaně onemocníte, můžete uplatnit připojištění storna zájezdu.

Užijte si bezstarostnou dovolenou. Díky správnému balíčku cestovního pojištění, který můžete sjednat i online v den odjezdu, budete připraveni na vše.

VyplňteVyberteVyřešeno!