Co konkrétně obsahují asistenční služby?
12. 12. 2017

Co konkrétně obsahují asistenční služby?

Kvalitní cestovní pojištění by ve vašich zavazadlech nikdy nemělo chybět. Jeho součástí jsou totiž i asistenční služby, které vám v případě nouze podají pomocnou ruku.

Asistenční služby jsou zahrnuty ve vaší pojistné smlouvě a zajišťují rychlou pomoc v případě, že se vám v zahraničí přihodí úraz.

Co konkrétně obsahují asistenční služby?
Asistenční služba zajistí lékařskou péči a komunikaci ve vašem jazyce.

Co dělat v případě úrazu na dovolené

Dojde-li na vaší dovolené ke karambolu, pojistnou událost především okamžitě ohlaste na call centru asistenční služby. Díky perfektně proškolenému týmu profesionálů, který je k dispozici nepřetržitě, se vám dostane potřebné péče – samozřejmě ve vašem rodném jazyce.

Asistenční služby totiž disponují mezinárodní sítí partnerů, vlastní sítí lékařů, zdravotnických zařízení a servisních opraven. Asistenční služba vám poradí nejen jak dále postupovat, ale co si také můžete nárokovat a pokud si při komunikaci s lékaři nejste jisti v kramflecích, i zde vám ochotně podá pomocnou ruku.

Help linka

Číslo asistenční služby mějte proto vždy po ruce, nikdy nevíte, kdy se vám může hodit. A věřte, že dokáže opravdu mnohé zachránit.

VyplňteVyberteVyřešeno!