Nepodceňujte rizika závažných chorob, pojistěte se včas
13. 02. 2018

Nepodceňujte rizika závažných chorob, pojistěte se včas

Závažná onemocnění zasahují nejen do života nemocného, ovlivňují celou rodinu včetně jejího finančního rozpočtu. Pojistka zabezpečí vaše nejbližší, když vy nebudete moct.

Být připraven na nečekané životní zvraty v podobě závažného onemocnění by mělo být povinností hlavně těch, na jejichž příjmech je závislá celá rodina.

Myslete na zadní vrátka

Dnešní uspěchaná doba bohužel nahrává vzniku závažných onemocnění jako je rakovina či infarkt, pod vlivem každodenního stresu se zvyšuje i riziko cévních příhod. Být připraven na nečekané životní zvraty v podobě závažného onemocnění by proto mělo být povinností hlavně těch, na jejichž finančních příjmech je závislá celá rodina. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech. A tak můžete snadno přidělat vrásky svým nejbližším například tím, že zodpovědnost za vaši neschopnost splácet hypoteční nebo jakýkoli jiný typ úvěru automaticky přejde na ně.

Pojistka na horší časy

Nárok na pojistné plnění vzniká ve chvíli, kdy vám lékař diagnostikuje závažné onemocnění. Pojištění závažného onemocnění bývá často součástí pojistného balíčku v rámci životního pojištění, samostatně jej sjednat však nelze. Pojistné plnění vám bude vyplaceno ve výši sjednané částky bez ohledu na to, jestli peníze využijete na náklady spojené s léčbou nebo na něco jiného.

VyplňteVyberteVyřešeno!