Pojištění zvířat: O co jde a proč šetří peněženku
18. 01. 2018

Pojištění zvířat: O co jde a proč šetří peněženku

Každý čtyřnohý kamarád je právoplatným členem rodiny. Myslete proto také na případy, kdy může mít zdravotní potíže. I pro zvířata lze sjednat pojištění.

Služby veterinářů nebývají z nejlevnějších a díky správné pojistce psů a koček podáte pomocnou packu nejen svému mazlíčkovi, ale také svojí peněžence.

Pojištění domácích mazlíčků se vám může vyplatit z mnoha důvodů.

Pojištění psů a koček

Pojištění psů a koček je služba, kterou prokážete nejen svému čtyřnohému kamarádovi, ale také sami sobě. I němou tvář totiž mohou potkat zdravotní obtíže znamenající nepříjemné zatížení vaší peněženky. Ať už jde o vyšetření rentgenem, podávání anestetik nebo chirurgický zákon.

Co obsahuje pojistný balíček

Sjednáváte-li pro svého chlupáče pojištění, pak by váš balíček měl pokrývat zejména léčebné výlohy na úrazy a nemoci, veterinární ošetření, anestezii, hospitalizaci, léky na předpis a chirurgické zákroky. Vaše pojistka by měla být také připravena na to, že váš mazlíček nemusí doma kousat pouze pantofle, ale může vycenit zuby i na vaši návštěvu. V tak nešťastné situaci platí, že za následky chování i zvíře samotné jste zodpovědní vy jako majitelé. Pojištění se vám tak může nejednou vyplatit.

VyplňteVyberteVyřešeno!